WSPÓŁPRACA

Szanowni Klienci,

Pragniemy gorąco zaprosić do współpracy właścicieli sklepów spożywczych, punktów gastronomicznych, hoteli, restauracji oraz firm cateringowych.

W naszej ofercie znajduje się szeroka gama wyrobów piekarniczo-cukierniczych wypiekanych metodami tracydyjnymi, według opracowanych przez nas receptur. Od ponad 20 lat obsługujemy liczne sklepy spożywcze oraz punkty gastronomiczne w Gliwicach i pobliskich miastach. Przez lata doskonaliliśmy proces produkcyjny przez co na dzień dzisiejszy nasza oferta składa się z bogactwa pieczywa, bułek oraz wyrobów cukierniczych, w których rozsmakował się nasz lokalny rynek. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta była regularnie urozmaicana o nowe pozycje, nadąrzając za trendami rynkowymi.

Zapewniamy Państwu profesjonalną opiekę ze strony naszych pracowników odpowiedzialnych za zamówienia, służących pomocą w doborze odpowiedniego asortymentu oraz wielkości zamówień. Dostawy realizujemy własną flotą logistyczną lub poprzez odbiór osobisty o określonej porze. Na specjalne życzenie jesteśmy skłonni do opracowania indywidualnych produktów według preferencji klienta.

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny z kierownictwem piekarni pod numerem telefonu:
(32) 305 30 52 lub adresem e-mail biuro@piekarniasaba.pl