ASORTYMENT

Piekarnia Saba w Gliwicach - najlepsze ciasta na przyjęcie, wesele, komunię

Piekarnia Saba w Gliwicach dysponuje szerokim wyborem ciast na przyjęcie, komunię i wesele. Chcesz zorganizować profesjonalne przyjęcie? Wybrałeś już salę, zaprosiłeś gości, ale jeszcze zastanawiasz się nad menu? Dobrze trafiłeś.

W ofercie Piekarni-Cukierni Saba w Gliwicach znajduje się bogata gama wyrobów cukierniczych - ciast na przyjęcie, wesele i komunię, wypiekanych według opracowanych przez nas receptur. Tajemnica tkwi w nadzieniu i doborze odpowiednich składników. Gliwiccy pracownicy dokładają wszelkich starań, aby ciasta na przyjęcie, wesele i komunię nie tylko cieszyły oczy, ale również były ucztą dla podniebienia.

Jakie propozycje znalazły się w naszej ofercie? Oferujemy babki i produkty biszkoptowe, serniki, ciasta francuskie, drożdżówki i pączki oraz inne ciasta i ciasteczka.

Nasze ciasta na wesele i komunię zachwycą bawiących się na przyjęciu gości nie tylko z Gliwic, ale także z całej Polski. Polecamy pięknie udekorowane desery. Zapewniamy niesamowite doznania smakowe.

TORTY I CANDY BARY NA IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

Stoły słodkości - Candy bary są dopełnieniem każdej uroczystości. Słodkie, piękne i zachwycające. Delikatne bezy, ciasteczka i lizaki z lukrem, tarty owocowe, kolorowe babeczki, cukierki w formie candy bufetu i wiele innych. To słodka alternatywa dla tradycyjnych ciast i deserów, którym można zaskoczyć gości.

Brakuje ci pomysłu na atrakcje weselne? Słodki bufet to idealne rozwiązanie na zapewnienie gościom dodatkowych atrakcji i urozmaicenie klasycznego menu weselnego. Pięknie wykonane słodkości cieszą oczy gości weselnych, rozpieszczają podniebienia i pozostają na długo we wspomnieniach. Stoły słodkości podkreślają wyniosłość uroczystości oraz związany z nią motyw przewodni.

Candy bar z okazji urodzin, chrzcin czy komunii to wspaniały pomysł zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Reakcje i zachwyt dzieci nie do opisania.

ZAMÓWIENIA TORTÓW I CANDY BARÓW: Piekarnia-Cukiernia SABA Gliwice +48 (32) 305-30-52 biuro@piekarniasaba.pl Zamówienia

Wyjątkowe imprezy okolicznościowe w Hotelach Malinowski: