O FIRMIE

Zaprasza tradycyjna w Gliwicach piekarnia i cukiernia

Piekarnia SABA została założona w 1993 roku. Zaangażowanie oraz pasja braci Malinowskich sprawiły, że mały zakład produkcyjny przekształcił się w dynamicznie rozwijającą się firmę. Przez ponad 18 lat działalności naszej piekarni i cukierni zyskaliśmy zaufanie wielu mieszkańców Gliwic i okolic. Satysfakcja klientów jest dla nas najważniejsza. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze wyroby piekarniczo-cukiernicze były najlepsze i zachwycały wszystkich gliwiczan. Dowodem naszego sukcesu jest nieustannie powiększająca się sieć sklepów firmowych. Najlepsza piekarnia i cukiernia SABA w Gliwicach łączą tradycję i innowacyjność.

Piekarnia Saba to zawsze świeże pieczywo

Naszymi pracownikami są wysoce wykwalifikowani piekarze oraz cukiernicy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom gliwiczan, sukcesywnie wprowadzaliśmy do asortymentu nowe wyroby, chcąc udostępnić naszym długoletnim klientom wszystkie bogactwa oferowane przez branżę piekarniczą i cukierniczą. Sekret naszych produktów kryje się w naturalnych składnikach i tradycyjnych recepturach wypieku. Do produkcji pieczywa wykorzystujemy najlepsze dostępne na polskim rynku półprodukty oraz urządzenia piekarnicze. Rozbudowana sieć logistyczna gwarantuje zawsze świeżą oraz terminową dostawę gotowych wyrobów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami wyrobów cukierniczych i piekarniczych. Polecamy smaczne ciasta na przyjęcie, komunię i wesele. SABA to najlepsza piekarnia i cukiernia w Gliwicach.

Do zobaczenia w naszych punktach sprzedażowych!

Rodzina Malinowskich

JAK POWSTAJE CHLEB? zapraszamy do krótkiej lektury przygotowanej dla Ciebie

Co nas wyróżnia?

Solidna marka - jako firma z długoletnią tradycją przywiązujemy szczególną uwagę do wizerunku naszej marki. Jesteśmy dumni z zaufania, którym jesteśmi obdarowywami przez naszych stałych klientów Dzięki wykorzystaniu estetycznych przyjaznych środowisku opakowaniom spełniamy aktualne wymogi dotyczące dystrybucji pieczywa oraz oczekiwania klientów. Nieustanna praca reklamowo- promocyjna sprawia, iż nasze produkty nie tylko bardzo dobrze zmakują, lecz i brzmią.

Pomoc innym - od wielu lat aktywnie wspieramy finansowo różne stowarzyszenia oraz fundacji. Regularnie zapewniamy wsparcie organizacyjne imprez naszych lokalnych placówek oświatowych podczas imprez integracyjnych, komersów, studniówek i wielu innych. Sprawdź sam naszą galerię podziękowań. Być może pomogliśmy szkole właśnie twojego dziecka lub wpieraliśmy imprezę na której byłeś!

Wykwalifikowani pracownicy - piekarnia-cukiernia SABA zatrudnia wyłącznie odpowiedzialnych i kompetentnych pracowników, doświadczonych w wypieku pieczywa oraz jego dystrybucji. Wszelkie informacje dotyczące naszego pieczywa SABA oraz spraw handlowych udzielą państwu nasi pracownicy działu sprzedaży pod numerem telefonu (32) 305-30-52.

Dostawa na czas - piekarnia-cukiernia SABA oferuje sprawną, codzienną a przede wszystkim punktualną dostawę świeżych wyrobów. Zawsze dostarczamy pieczywo zgodnie z zamówieniem. Dotrzymujemy słowa!

Tradycja połączona z innowacyjnością - Prawdziwie tradycyjne pieczywo z Piekarni- Cukierni SABA jest wypiekane według utrwalonych przepisów przy wykorzystaniu wyłącznie naturalnych składników. Do produkcji wykorzystujemy najlepsze urządzenia piekarnicze dostępne na Polskim rynku. Pieczywo jest zawsze pyszne oraz wyglądające smakowicie. Nasi klienci muszą być zadowoleni.

Najwyższa jakość - utrzymujemy niezmienną wysoką jakość swoich wyrobów, do produkcji których wykorzystujemy nowoczesnej technologii maszyny i urządzenia . Spełniamy najwyżze wymogi bezpieczeństwa oraz higieny pracy.

Szeroki asortyment - piekarnia-cukiernia SABA wychodzi naprzeciw państwa oczekiwaniom. Dostosowujemy się do potrzeb naszych stałych klientów, nieustannie poszukując nowych rozwiązań ofertowych wprowadzanych do nowości. Życie ma smak.

TORTY I CANDY BARY NA IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

Stoły słodkości - Candy bary są dopełnieniem każdej uroczystości. Słodkie, piękne i zachwycające. Delikatne bezy, ciasteczka i lizaki z lukrem, tarty owocowe, kolorowe babeczki, cukierki w formie candy bufetu i wiele innych. To słodka alternatywa dla tradycyjnych ciast i deserów, którym można zaskoczyć gości.

Brakuje ci pomysłu na atrakcje weselne? Słodki bufet to idealne rozwiązanie na zapewnienie gościom dodatkowych atrakcji i urozmaicenie klasycznego menu weselnego. Pięknie wykonane słodkości cieszą oczy gości weselnych, rozpieszczają podniebienia i pozostają na długo we wspomnieniach. Stoły słodkości podkreślają wyniosłość uroczystości oraz związany z nią motyw przewodni.

Candy bar z okazji urodzin, chrzcin czy komunii to wspaniały pomysł zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Reakcje i zachwyt dzieci nie do opisania.

ZAMÓWIENIA TORTÓW I CANDY BARÓW: Piekarnia-Cukiernia SABA Gliwice +48 (32) 305-30-52 biuro@piekarniasaba.pl Zamówienia

Wyjątkowe imprezy okolicznościowe w Hotelach Malinowski: