PIEKARNIA-CUKIERNIA

Cukiernia i piekarnia SABA w Gliwicach

Piekarnia i Cukiernia SABA działa na terenie Gliwic od 1993 roku. Przez ten czas udało nam się wypracować najlepsze receptury i zdobyć zaufanie klientów. Wykwalifikowana załoga, najnowocześniejszy sprzęt i pasja, gwarantują wysoką jakość produktów piekarniczych oraz szeroki asortyment wyrobów cukierniczych, ciast i tortów.

Wciąż poszerzamy swój asortyment, tak by zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Piekarnia i Cukiernia SABA jest producentem bardzo szerokiej gamy wyrobów piekarniczych i cukierniczych oraz wypieków garmażeryjnych. W asortymencie posiadamy między innymi: chleby, bułki, bagietki, rogale, drożdżówki, ciastka deserowe, ciasta na przyjęcia, torty i desery. Najlepsze, świeże wypieki od SABY można znaleźć codziennie w każdym z dwunastu naszych sklepów firmowych na terenie Gliwic, Zabrza, Rudy Śląskiej i Pyskowic.

Piekarnia – nasze wyroby

Produkując pieczywo, w Piekarni SABA stawiamy wyłącznie na sprawdzone receptury i najlepsze składniki naturalnego pochodzenia. Naszym klientom proponujemy zarówno tradycyjne pszenne wypieki, jak i pieczywo wieloziarniste, z dodatkiem ziaren, nasion i bakalii. Wypiekamy chleby i bułki z mąki pszennej, żytniej, orkiszowej, razowej i innych. Produkujemy chleby na naturalnym zakwasie, które swój smak zawdzięczają najlepszym naturalnym składnikom, procesowi przygotowania ciasta oraz prawidłowemu pieczeniu. Nasze chleby i bułki posiadają wilgotną fakturę miąższu i chrupiącą skórkę. Zapraszamy do odwiedzania naszych sklepów w Gliwicach, Zabrzu i Rudzie Śląskiej oraz do rozsmakowania się w naszych wyrobach piekarniczych.

Cukiernia – słodkie wypieki i torty

Wiemy, jak osłodzić życie naszym klientom. W ofercie naszej cukierni posiadamy różne rodzaje ciast, wśród których każdy z pewnością znajdzie swoje ulubione. W asortymencie cukierni znajdują się tradycyjne szarlotki, serniki, makowce, ciasta z kremem, galaretką oraz z owocami. Ponadto wypiekamy i sprzedajemy drożdżówki, słodkie babeczki, ciastka i desery, które znakomicie uzupełnią smak popołudniowej kawy i zadowolą nawet najbardziej wymagające podniebienia. Przygotowujemy również torty i ciasta na wesele - tworzymy je z pasją i zaangażowaniem, spełniając oczekiwania naszych klientów. Oferujemy najlepsze w Gliwicach torty weselne, komunijne i okolicznościowe.